CNC szerviz koordinátor

You are here: Home » Karrier » CNC szerviz koordinátor

 FELADATOK:

  • – Szervizvezető munkájának támogatása, telefonos megkeresések kezelése online hiba bejelentők nyomon követése, ellenőrzése, hiányos infók pótlása
  • – Szakmai kérdésekben iroda, szerviz, ügyfél, gyártó közötti kapcsolattartás
  • – Gyári alkatrészek kiválasztása
  • – Új beszállítók felkutatása (Részvétel személyes megbeszéléseken)
  • – Vállalatirányítási rendszer szerviz részének aktív használata, frissítése, feladatok generálása és folyamatos nyomon követése
  • – Beszállítók vállalatirányítási rendszerének használata (alkatrész beazonosítások)
  • – Projektek előkészítésében és kidolgozásában való aktív részvétel
  • – Géptelepítéshez szükséges eszközök biztosítása
  • – Magyar nyelvű gépkönyvek rendszerezése, ügyfelek részére biztosítása

ELVÁRÁSOK:

  • – Precizitás
  • – Ügyfélközpontúság
  • – Önálló munkavégzés
  • – Szakirányú technikus vagy magasabb végzettség (villamos / gépész mérnök előny)
  • – Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT:

  • – CNC gép karbantartási ismeretek
  • – Releváns szakmai múlt

AMIT KÍNÁLUNK:

  • – Versenyképes jövedelem
  • – Kellemes munkakörnyezet
  • – Jó csapat

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Szerviz koordinátor

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budaörs

(Jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy adataim bekerülnek a Ge-Co Hungary Kft. adatbázisába. Az adatokat bizalmasan kezeljük, melyet harmadik fél számára nem bocsájtunk ki. A megadott adatokat az Információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény rendelkezéseinek megfelelően, azokat maradéktalanul betartva kezeljük. A Ge-Co Hungary Kft. adatvédelmi azonosító száma: NAIH-74273/2014)

Show Comments

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.